Product Details
OJJAARA TABLET 150MG 1X 30 (momelotinib)
| Status: | ACTIVE |
|---|---|
| NDC: | 81864010230 |
| How Supplied: | TABLETS |
| Case Dimensions: | 10.32" x 7.13" x 4.37" |
| Special Storage Requirements: | See Prescribing Information. |
| Refrigeration Required: | N |
| Case Quantity: | 24 |
| Case Weight: | 3.29 lbs |
| Unit Dimensions: | 1.58" x 1.58" x 3.82" |
| UPC Number: | 381864102308 |
| Minimum Order Quantity: | 1 |
| GTIN Unit: | 00381864102308 |
| GTIN Case: | 20381864102302 |

