Product Details
JESDUVROQ TABLET 2MG 1X30 (daprodustat)
| Status: | DISCONTINUED |
|---|---|
| NDC: | 00173090313 |
| How Supplied: | TABLETS |
| Case Dimensions: | 9.96" x 8.78" x 6.46" |
| Special Storage Requirements: | See Prescribing Information. |
| Refrigeration Required: | N |
| Case Quantity: | 48 |
| Case Weight: | 3.26 lbs |
| Unit Dimensions: | 1.96" x 1.56" x 3.26" |
| UPC Number: | 301730903136 |
| Minimum Order Quantity: | 1 |
| GTIN Unit: | 00301730903136 |
| GTIN Case: | 20301730903130 |
This Product is no longer sold by GSK. Date of Discontinuation was December 19, 2024.

